Význam BUSINESS LOOK
Co znamená slovo BUSINESS LOOK? Zde naleznete 4 významů slova BUSINESS LOOK. Můžete také přidat význam slova BUSINESS LOOK sami

1

0 Thumbs up   0 Thumbs down

BUSINESS LOOK


[:byznys luk:]je formální vysoce elegantní styl. U pánů mluvíme o klasickém obleku s košilí a kravatou. U dam se jedná o klasický kostým a to i kalhotový. Kostýmy i obleky by měly vždy být v univerzálních barvách a nikoli vyzývavých či dokonce křiklavých.
Zdroj: prahanosipradu.blog.cz

2

0 Thumbs up   0 Thumbs down

BUSINESS LOOK


představuje formální, uhlazené oblečení. U pánů se jedná o pánské obleky s košilí a kravatou. U dam se jedná o klasické kostýmy i kostýmy kalhotové. Barvy jsou vždy decentní, převažuje černá a bílá.
Zdroj: beinstyle.cz

3

0 Thumbs up   0 Thumbs down

BUSINESS LOOK


je formální vysoce elegantní styl. U pánů mluvíme o klasickém obleku s košilí a kravatou. U dam se jedná o klasický kostým a to i kalhotový. Kostýmy i obleky by měly vždy být v univerzálních barvách a nikoli vyzývavých či dokonce křiklavých.
Zdroj: destroystores.cz

4

0 Thumbs up   0 Thumbs down

BUSINESS LOOK


představuje formální, uhlazené oblečení. U pánů se jedná o pánské obleky s košilí a kravatou. U dam se jedná o klasické kostýmy i kostýmy kalhotové. Barvy jsou vždy decentní, převažuje černá a bílá. [..]
Zdroj: iconiq.cz

<< BUNDA BIKER CASUAL >>

vyznam-slova.com je slovník vytvářený lidmi jako jste vy a já.
Prosím pomozte a přidávejte slovo. Všechny druhy slov jsou vítány.

Přidat význam