czechplus.cz

Website:https://czechplus.cz/
Obdržené pozitivní hlasy5
Obdržené negativní hlasy0
Karma:4 (pozitivní hlasy-negativní hlasy)0 získané odznaky

Žádné odznaky nebyly nalezenyDefinice (14)

1

4   0

eventy


Slovo přejaté z angličtiny, tedy akce. V užším slova smyslu jsou to akce marketingové, především jako součást podpory PR. Pořádání akcí na míru pro klienty je specializovaným oborem (event marketing).
Zdroj: czechplus.cz

2

1   0

pretesty


Jde o výzkum (kvalitativní či kvantitativní), který slouží k předběžnému ověření účinku připravované komunikační kampaně. Častou metodou pretestů jsou skupinové rozhovory (focus groups), ověřuje se obvykle účinek několika variant kreativního řešení kampaně.
Zdroj: czechplus.cz

3

0   0

adwords


Díky službě Google AdWords můžete zobrazovat své reklamy na stránkách Google a v reklamní síti Google AdSense.
Zdroj: czechplus.cz

4

0   0

b2c


B2C je forma prodeje známá také jako Busines to Customers, je tedy opakem B2B kdy obchodují větší prodejci s menšími. V B2C formě prodeje spolu obchoduje výrobce přímo s klientem, koncovým zákazníkem.
Zdroj: czechplus.cz

5

0   0

corporate identity


Corporate Identity je ucelený firemní styl, kterým se společnost prezentuje na veřejnosti. Základní částí corporate identity je firemní logo, firemní barvy a písma, od kterých se poté odvíjí veškeré další vizuální materiály. Zastřešuje tedy všechny oblasti komunikačních aktivit. CI je komplexní obraz organizace, utvářený na základě její filozofie, [..]
Zdroj: czechplus.cz

6

0   0

database management


Analytické práce s databázemi, zahrnující: prodej a pronájem databází, průběžná verifikace kontaktů v databázích, výběr databáze podle různých soc.- dem. kritérií, garance doručitelnosti, datová analýza, segmentace zákazníků dle různých ukazatelů, správa klientských databází, segmentace, datamining, přepis a profilace dat [..]
Zdroj: czechplus.cz

7

0   0

design manuál


Jak již název napovídá, jedná se o manuál, jehož standardními součástmi jsou definice loga, logotypu a jejich aplikace, sada firemních barev a písem, vzory typických firemních písemností (merkantilie), propagačních tiskovin, inzerce i prostorových aplikací (např. dárkové předměty). Je to v podstatě návod, který agentuře říká, jak pracovat s výše zm [..]
Zdroj: czechplus.cz

8

0   0

guerilla


Pod tímto kouzelným slovíčkem se skrývá nestandardní, až agresivní propagace produktů na specifických místech dle specifických scénářů. Někdy se nazývá také „guerilla warefare“ tedy partyzánská válka. Tuto strategii často používají malé firmy, které bojují s mnohem většími konkurenty.
Zdroj: czechplus.cz

9

0   0

kontextová reklama


Kontextová reklama je taková reklama, která zobrazuje sdělení zadavatele v kontextu s obsahem webové stránky, na které se zobrazuje.
Zdroj: czechplus.cz

10

0   0

mystery shopping


Nástroj intenzivní nepřímé podpory prodeje. Dá se používat i jako forma průzkumu u konkurence. (Více v záložce komunikace.)
Zdroj: czechplus.cz


Pro zobrazení všech definic slova 14 se přihlašte, prosím.