vitmach.cz

Website:https://www.vitmach.cz
Obdržené pozitivní hlasy3
Obdržené negativní hlasy0
Karma:2 (pozitivní hlasy-negativní hlasy)0 získané odznaky

Žádné odznaky nebyly nalezenyDefinice (19)

1

1   0

místo


neznamená jen samotné sídlo Vašeho podnikání, ale také veškeré logistické cesty.
Zdroj: vitmach.cz

2

1   0

pinterest


se může stát sociální sítí budoucnosti. Na rozdíl od Facebooku či Twitteru je postaven na vytváření vlastních „nástěnek“ s fotografiemi a obrázky, ať už vlastními či převzatými. Ideální síť, pokud chcete sdílet vlastní obrazovou tvorbu či hledáte inspiraci v designu, módě, architektuře a podobných oborech, které se nejlépe prezentují ob [..]
Zdroj: vitmach.cz

3

1   0

propagace


je mnohdy podceňovanou složkou marketingového mixu. Snižují se Vám prodeje? Změňte či vylepšete svou propagaci!
Zdroj: vitmach.cz

4

0   0

4p


neboli product (zboží, služba), price (cena), place (místo podnikání, logistika) a promotion (propagace). Základní rozdělení Vašeho podnikání, abyste jej mohli lépe uchopit a následně zlepšit.
Zdroj: vitmach.cz

5

0   0

b2c


, business-to-customer, znamená obchodní vztah společnosti s koncovým zákazníkem. Představte si restaurace a strávníka, supermarket a nakupujícícho…
Zdroj: vitmach.cz

6

0   0

cena


(price) se věnuje celé Vaší ekonomice. Jaké jsou příjmy, výdaje, jakou chcete mít marži, náklady… a samozřejmě konečné ceně, kterou zaplatí Váš zákazník.
Zdroj: vitmach.cz

7

0   0

crm


 Zkratka anglických slov Customer Responsibility Management znamená řízení vztahů se zákazníky. Jedná se způsob práce s informacemi o jednotlivých zákaznících. Zpravidla se používá počítačový nebo internetový nástroj, kde máte zapsány všechny informace o zákaznících, jejich objednávkách, chování…
Zdroj: vitmach.cz

8

0   0

csr


, zkratka anglických slov Corporate Social Responsibility, se do češtiny překládá jako společenská odpovědnost firem. Jedná se o nový typ podnikání, který se k nám šíří ze západních zemí. Nejedná se jen o sponzoring a dárcovství, ale kompletní filozofii podnikání, které je odpovědné k okolí, zaměstnancům, kraji.
Zdroj: vitmach.cz

9

0   0

engagment rate


 znamená dosah Vaší Facebook stránky na této sociální síti. Do tohoto ratingu se započítávají lajky, komentáře, shlédnutí videa, otevření obrázku, sdílení… A čím vyšší engagment rating, tím více lidí na Facebooku uvidí Vaše příspěvky.
Zdroj: vitmach.cz

10

0   0

facebook


je v současnosti největší sociální sítí na světě. Můžete zde prezentovat jak sebe jako fyzickou osobu, tak především své podnikání.
Zdroj: vitmach.cz


Pro zobrazení všech definic slova 19 se přihlašte, prosím.