klimatizace-tsc.cz

Obdržené pozitivní hlasy0
Obdržené negativní hlasy0
Karma:0 (pozitivní hlasy-negativní hlasy)0 získané odznaky

Žádné odznaky nebyly nalezenyDefinice (33)

1

0   0

antialergický filtr


Vytváří zdravou atmosféru v místnosti tím, že odstraňuje prach ve vzduchu a zamezuje šíření bakterií. Filtr je napuštěn enzymy, které ničí alergeny (organické i anorganické) tím, že se vážou na jednotlivé enzymy filtru. Při průchodu vzduchu skrze filtr alergen ulpí na filtru, kde se účinkem enzymů štěpí protein ale [..]
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

2

0   0

art cool


Pokud hledáte klimatizační jednotku, která se od ostatních výrazně odlišuje, zvolte si klimatizační jednotku ART COOL. Konečně můžete mít klimatizační jednotku, která vypadá stylově, moderně i přitažlivě najednou. A navíc s progresivní technologií. Pro dosažení vybroušeného stylu byla výrobková řada ART COOL vybave [..]
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

3

0   0

auto swing


Funkce Auto Swing umožňuje automatické naklápění žaluzií. Žaluzie pro cirkulaci vzduchu se nepřetržitě tiše naklápějí ze strany na stranu a směřují tak střídavě chladný vzduch do všech koutů místnosti.
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

4

0   0

automatické čištění


Automatické čištění pomáhá odstraňovat zápach a šetří čas potřebný k vyčištění jednotky. Po ukončení používání klimatizační jednotky spustí funkce „Auto Clean“ (Automatické čištění) na 30 minut vysušování vnitřních částí klimatizační jednotky. Během této doby dojde k odstranění vlhkosti a plísní, [..]
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

5

0   0

automatické přepínání


Při velkých výkyvech teploty venkovního vzduchu během dne není nutné klimatizační jednotku neustále nastavovat. (Jednotka přepíná režim chlazení a topení podle nastavené teploty.)
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

6

0   0

automatický restart


Klimatizace vybavená touto funkcí se při výpadku el. energie automaticky restartuje v nastavení, které bylo zadáno před výpadkem el. energie.
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

7

0   0

automatický střešní kryt


Klimatizační zařízení s automatickým střešním krytem se automaticky uzavře, aby se předešlo vniknutí nečistot, když se nepoužívá.
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

8

0   0

centrální ovládání


Centrální ovládání je určeno pro komerční instalace, kde je instalováno více klimatizačních jednotek. Můžete ovládat nebo analyzovat závady až u 128 klimatizačních jednotek (pomocí 8 oddělených řídících jednotek) individuálně nebo všechny najednou.
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

9

0   0

comfort care


Funkce Comfort Care automaticky vypočítá úroveň vlhkosti vzduchu a nastaví teplotu pro optimální pohodlí.
Zdroj: klimatizace-tsc.cz

10

0   0

cop


COP - Coefficient of Performance - koeficient výkonu, chladící faktor vyjádřený poměrem Q(W)/P(W), koeficient zhodnocení energie a tepelného výkonu.
Zdroj: klimatizace-tsc.cz


Pro zobrazení všech definic slova 33 se přihlašte, prosím.