backlinksgenius.cz

Website:https://www.backlinksgenius.cz
Obdržené pozitivní hlasy1
Obdržené negativní hlasy0
Karma:0 (pozitivní hlasy-negativní hlasy)0 získané odznaky

Žádné odznaky nebyly nalezenyDefinice (16)

1

1   0

intextová reklama


Je reklama, či reklamní sdělení vnořené do struktury textu. Nejčastěji prolinkováním klíčových slov, nebo slovních spojení, které text už sám o sobě obsahuje. Nepozměňuje smysl sdělení.
Zdroj: backlinksgenius.cz

2

0   0

blog


Je webový zápisník jednoho autora. Někdy konkrétně zaměřený na jedno téma, jindy psaný jako deníček, nebo jako například místo pro neoficiální, či oficiální firemní sdělení. Blog vzniklo spojením dvou anglických slov web + log a zkráceno na blog (volně přeloženo jako webový zápisník).
Zdroj: backlinksgenius.cz

3

0   0

blog spot


Článek, nebo příspěvek na blogu.
Zdroj: backlinksgenius.cz

4

0   0

bloger


Autor blogu, zapisovatel, vkladatel článků. Správně anglicky blogger. V Česku se však častěji užívá s jedním „g“.
Zdroj: backlinksgenius.cz

5

0   0

fulltextové vyhledávač


e – Jsou internetové služby hledající požadované informace ve webových stránkách pomocí textu zadávaného přes webové rozhraní. Vyhledávají informace, které jsou publikovány na webových stránkách, či v jejich souborech a indexovány. Fulltextové vyhledávače například: Google.com, Yahoo.com, Altavista.com, Alltheweb.com, Bing.cz, MSN.com, Jyxo.cz, Sez [..]
Zdroj: backlinksgenius.cz

6

0   0

google analytics


Aplikace online poskytovaná zdarma společností Google. Umožňuje sledovat, porovnávat a analyzovat detailní informace o aktivitě a chování uživatelů na webových stránkách, nebo e-shopech.
Zdroj: backlinksgenius.cz

7

0   0

kontextová reklama


Reklamní sdělení, nejčastěji textové, či bannerové využívající kontextu textového obsahu webové aplikace, na které je umístěna. Využívá četnosti klíčových slov a podle toho automaticky volí druh a téma reklamního sdělení, které zobrazuje.
Zdroj: backlinksgenius.cz

8

0   0

obsahová doména


Je to doména blogera, na které vydělává prostřednictvím našeho systému peníze za rozmístěné odkazy ve vlastních článcích.
Zdroj: backlinksgenius.cz

9

0   0

pagerank


Je číslo od 1 do 10, které znázorňuje virtuální hodnotu, nebo oblíbenost stránek. Page Rank je poskytován společností Google a jedná se o složitý algoritmus využívající strukturu hypertextových odkazů, které na sebe vzájemně směřují.
Zdroj: backlinksgenius.cz

10

0   0

pr efekt


Účinek reklamního sdělení PR článku. (PR angl. Public relations – vztahy s veřejností) ve spojení s intextovou reklamou, či vnořenými odkazy velmi účinné reklamní sdělení s vysokou účinností. Záleží na kvalitě textového sdělení PR článku.
Zdroj: backlinksgenius.cz


Pro zobrazení všech definic slova 16 se přihlašte, prosím.